Côtes d'Armor / Varmie-Mazurie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.


Le premier forum d'échanges franco-polonais
 
AccueilPortailGalerieRechercherDernières imagesS'enregistrerConnexion
-28%
Le deal à ne pas rater :
Précommande : Smartphone Google Pixel 8a 5G Double Sim 128Go ...
389 € 539 €
Voir le deal

 

 Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...

Aller en bas 
+8
Puchacz
Natalka
Aneta
emilka
Justyna
Anna Maria
Nati
Agata5551
12 participants
Aller à la page : 1, 2  Suivant
AuteurMessage
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMar 25 Juil - 20:37

Poznajecie?

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... X1pcjqddvowrneeoirn2n3cshsnxyyctehlfj6sepk5yqtq5rlt9whz7.th

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... X1pcjqddvowrneeoirn2n3csum7cpvzem27c2yu0gr3afdwngcaefps6.th

Wiecej bedzie we wrzesniu, bo zapomnialam plytki z Gorzowa... A moze pojade wczesniej...sie zobaczy Wink
Revenir en haut Aller en bas
Nati

Nati


Féminin
Nombre de messages : 12
Age : 35
Localisation : Tarnów

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMar 25 Juil - 21:10

affraid łaaaaa Yann i Mathieu z długimi włosami!!!!! Laughing heh nie spodziewałam się tego po nich Razz
hihi Yann jest mignon z tymi "loczkami"!!! a Mathieu takie grzeczny się wydaje w tej fryzurce Laughing

Świetne te zdjęcia, dzięki Agata!!! Smile
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMar 25 Juil - 21:52

Powiem Ci, ze Mathieu w tamtym roku byl o wiele spokojniejszy, wlasnie taki grzeczny studencik... A Yann wygladal slodko Wink Moze tego tak bardzo nie widac, ale mial cudowny koczek zawsze! Mial naprawde dlugie wlosy. Robil show na dyskotekach tymi swoimi wloskami lol!

Niebawem kolejne zdjecia Smile
Revenir en haut Aller en bas
Anna Maria

Anna Maria


Féminin
Nombre de messages : 10
Age : 34
Localisation : Gdansk (la plus belle ville en Pologne:))

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMar 25 Juil - 22:12

ciekawe... kto tak rozpasał Mathieu? Twisted Evil
Revenir en haut Aller en bas
Nati

Nati


Féminin
Nombre de messages : 12
Age : 35
Localisation : Tarnów

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMar 25 Juil - 22:21

my tam wiemy kto rozpasał Mathieu Laughing

a Janek rzeczywiście taki kochany w tych włoskach Laughing że mu nie było szkoda ich ściąć...

Czekamy z niecierpliwością na kolejne zdjęcia!! Smile ( no przynajmniej ja Very Happy )
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 0:57

o nie.... to naprawde oni?? az sie wierzyc nie chce... :)no no no... ale sie ludzie zmieniaja... Very Happy Nati, a ja nie weim kto go tka rozpasł... Razz podzile sie ze mna swoimi tajnymi informacjami.... Razz
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 11:37

Nati, pewnie bylo mu szkoda sciac wloski. Pamietam jak w tamtym roku chcialam mu obciac to powiedzial, ze jak ja mu sciacham to on mi tez. Bardzo dlugo zapuszczal te wlosy i pewnie bylo mu trudno...ale jednak zdecydowal sie Sad

Byc moze dzis pod wieczor beda nowe fotki Smile
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 17:47

A oto calkiem nowe zdjatka, prosto z obozu 2005 Wink

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... 1020286kh3.th
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 18:15

Yannek Wink
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Dscf0802by5.th

Szal na disco Very Happy
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Img1413kt4.th

Pan Marcin i Yann
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... P1010247ac0.th

Joseph
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Goulven066eg1.th

Slodkich snow Yann!
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Pict0269pz9.th

Mathieu
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Dsc03406yh3.th

Yann podczas pokazu mody Wink Wink Wink Ladna z niego kobitka Very Happy
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Pict0080uj3.th
Revenir en haut Aller en bas
emilka

emilka


Féminin
Nombre de messages : 3
Age : 36
Localisation : prawie Warszawa :)

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 18:50

Najbardziej mi sie podoba Yann, jako Yannka lol!
Revenir en haut Aller en bas
Aneta

Aneta


Féminin
Nombre de messages : 21
Age : 35
Localisation : Zgierz

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 19:26

Te fotki są po prostu genialne Very Happy
Nie wiedziałam, że ludzie mogą się aż tak zmeinić w tak krótkim czasie:) Pozdrawiam sunny
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 20:08

Anetko: zdjecia genialne tak jak ich wlasciciel Rolling Eyes Very Happy Laughing

Yannka byla super... Szkoda, ze w tym roku nie zrobili pokazu mody.
Revenir en haut Aller en bas
Nati

Nati


Féminin
Nombre de messages : 12
Age : 35
Localisation : Tarnów

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyMer 26 Juil - 23:58

ah MERCI!!! super te zdjęcia!!! Yan(nka) z tymi włosami jest nie do przebicia!! drugie zdjęcie jest boskie!!! aaaah Razz
Wygląda na to że w tamtym roku tez super się bawiliście.

Agata ciekawi mnie to który pobyt na obozie był ciekawszy wg Ciebie? ubiegłoroczny czy... tegoroczny Laughing
Jakie są Twoje wrażenia?
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyJeu 27 Juil - 11:41

Nati: Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki... Cos, co robimy drugi raz jest dla nas mniej trudne, mniej ciekawe, juz znamy po czesci emocje jakie moze wywolac, itd...

W tamtym roku musialam wszystko odkryc, zbadac, odwazyc sie zagadac, poznac wszystkich z Francji... Wszystko mnie ciekawilo.

W tym roku wrocilam do miejsca, ktore juz znam, do miasta, ktore poznalam. Czesc Francuzow bylo tez z tamtego roku (Mathieu, Yann, Pamela, Joseph, Patrick, Claire). Znalam juz zabawe ami invisible, wiedzialam co to jest kermesse. Po prostu nie przezywalam takich emocji jak w roku ubieglym.

Powiem Ci, ze oboz 2005 i oboz 2006 to calkiem inne obozy jesli chodzi o atmosfere. Nie potrafie tego wyjasnic.

Jednakze uwazam, ze oboz 2006 byl bardzo udany. Moglam sie spotkac z przyjaciolmi z poprzedniego roku, nauczyc sie nowych rzeczy jesli chodzi o jezyk. Naprawde podobalo mi sie. Bede probowala przyjechac za rok. Nawet jesli mi sie nie uda, to przyjade prywatnie do Olsztyna i odwiedze internat ZSEk. Very Happy
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyJeu 27 Juil - 15:33

ja byłam co prawda po raz pierwszy ale tez bym bardzo chciala wrócic za rok... tlyko, ze ja tez juz wtedy bede po maturze... no ale moze sie uda... Smile bo bawialm sie naprawde świetnie!! Smile
Revenir en haut Aller en bas
Aneta

Aneta


Féminin
Nombre de messages : 21
Age : 35
Localisation : Zgierz

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyJeu 27 Juil - 21:52

Tak Agatko, właściciel jest genialny Wink

Chciałabym pojechać za rok na obóz. Mam nadzieję, że będę mogła tam wrócić, że znajdzie się dla mnie miejsce...Bardzo mi się podobało. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tym obozie i poznać tak wielu ciekawych, inteligentnych i życzliwych ludzi:)

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, a szczególnie dwie bardzo sympatyczne osoby, z którymi mieszkałam i oczywiście p. Monikę Smile

Ehh, było miło, ale się skończylo....jak wszystko co dobre...

Trzymajcie się ciepło sunny flower
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyVen 28 Juil - 12:17

Ciekawe ktore to te "dwie bardzo sympatyczne osoby"... Very Happy Laughing
Revenir en haut Aller en bas
Aneta

Aneta


Féminin
Nombre de messages : 21
Age : 35
Localisation : Zgierz

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyVen 28 Juil - 15:10

Wiadomo, że chodzi o Ciebie, Agatko i o Kasię Very Happy Fajnie się z Wami mieszkało Smile Pozdrawiam
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyVen 28 Juil - 17:21

Dziekuje Anetko :* Jesli macie jakies ciekawe zdjecia z tego roku to mozecie tu wsadzac Wink Milo bedzie poogladac Very Happy
Revenir en haut Aller en bas
Natalka

Natalka


Féminin
Nombre de messages : 3
Age : 34
Localisation : Ozorków

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptySam 29 Juil - 17:09

Agatko, te zdjęcia są po prostu bombowe!!! Gdybym nie zobaczyła Janka na tych zdjęciach to nie wyobraziłabym sobie nigdy, że mógł mieć długie włosy Very Happy Bardzo fajnie wyglądał. On jeszcze nie widział tego forum, ale jak tylko przyjedzie do Łodzi, to mu pokażemy Smile
Tak samo Mathieu - ale się zmienili przez ten rok...
Całuski
Thalka
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptySam 29 Juil - 21:41

To jednak Janusz bedzie w Lodzi? Slyszalam, ze udal sie prosto do Francji...
Revenir en haut Aller en bas
Aneta

Aneta


Féminin
Nombre de messages : 21
Age : 35
Localisation : Zgierz

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyDim 30 Juil - 12:02

Agatko, my nie wiemy tego na 100%. Być może już wróćił do Francji... Najwyżej spotkamy się z nim za rok Smile
Pozdrawiam sunny
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyDim 30 Juil - 15:46

Cos czuje, ze Janek jest juz u siebie w Bretanii.
Revenir en haut Aller en bas
Aneta

Aneta


Féminin
Nombre de messages : 21
Age : 35
Localisation : Zgierz

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyDim 30 Juil - 16:58

Czujesz??? A może Ty wiesz coś więcej niż my???Razz
Revenir en haut Aller en bas
Agata5551

Agata5551


Féminin
Nombre de messages : 26
Age : 36
Localisation : Wrocław

Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... EmptyDim 30 Juil - 17:18

Wiesz Anetko...jak ja cos czuje tak wewnetrznie naprawde mocno to na 99% sie sprawdza Wink Nawet jestem pewna, ze jest juz u siebie.

Nie wiem czy Ci opowiadalam o moich przepowiedniach (np. o dacie narodzin Agatki - coreczki mojego "kolegi")?

Nie, naprawde sadze, ze juz wrocil do Francji z reszta ludzi. Na bank Wink
Revenir en haut Aller en bas
Contenu sponsorisé





Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty
MessageSujet: Re: Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...   Kilka ciekawych zdjec sprzed roku... Empty

Revenir en haut Aller en bas
 
Kilka ciekawych zdjec sprzed roku...
Revenir en haut 
Page 1 sur 2Aller à la page : 1, 2  Suivant

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
Côtes d'Armor / Varmie-Mazurie :: Voici donc le forum... :: To jest forum w języku polskim-
Sauter vers:  
Ne ratez plus aucun deal !
Abonnez-vous pour recevoir par notification une sélection des meilleurs deals chaque jour.
IgnorerAutoriser