Côtes d'Armor / Varmie-Mazurie
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.


Le premier forum d'échanges franco-polonais
 
AccueilPortailGalerieRechercherDernières imagesS'enregistrerConnexion
Le Deal du moment :
Funko POP! Jumbo One Piece Kaido Dragon Form : ...
Voir le deal

 

 Fanklub GrzesPana.

Aller en bas 
+3
Justyna
Throt
Puchacz
7 participants
Aller à la page : 1, 2  Suivant
AuteurMessage
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyDim 23 Juil - 0:33

hey !

jest to najlepszy na swiecie fanklub Pana Grzesia, prezesa grupy numer V. na poczatek, chcialem przeslac znaleziona na dworcu centralnym w Toruniu pocztowke. moze ktos jeszcze znalazl cos podobnego ? a tak baj de lej, to zapraszam do dyskusji na temat tego oto bohatera. Panie Grzesiu, jest Pan wielki.

Fanklub GrzesPana. Grzestx9
Revenir en haut Aller en bas
Throt

Throt


Masculin
Nombre de messages : 15
Age : 34
Localisation : Gorzów Wlkp. (Damned City)

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyDim 23 Juil - 16:37

Dobra Dobra mamy Fanklub GrzesPana a gdzie do licha jest fanklub pana WERBLAAAAAAAAAAAA!!! i Pana Pako??
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyDim 23 Juil - 17:32

to sobie załóż ! chetnie sie dolacze do ich fanklubów.

ps. czyj to zip leżał wtedy na ziemi ?
Revenir en haut Aller en bas
Throt

Throt


Masculin
Nombre de messages : 15
Age : 34
Localisation : Gorzów Wlkp. (Damned City)

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMar 25 Juil - 0:54

Ej no kurde nie czepiaj się cudzych Źipów na pewno nie był to mój źip swojego czymałem w rencach :p
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMar 25 Juil - 1:12

pewnieł był to zip ziomów z 255. Panieee Grzesiuuuu. powie Pan nam dobranoc ?
Revenir en haut Aller en bas
Throt

Throt


Masculin
Nombre de messages : 15
Age : 34
Localisation : Gorzów Wlkp. (Damned City)

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMar 25 Juil - 1:27

Ej no chłopaki idźcie już spać. A ty chcesz iśc gasić tego ŹIPA??
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMar 25 Juil - 1:55

dobra. wszyscy do swoich pokojów. bo z dyrektorem bedziemy gadać. albo po PANA WEEERBLAAAA pójde.
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 0:43

ja oczywiscie tez sie chce dołączyć do tego fanklubu bo niczego mi tak z tego obozu nie brakuje jak codziennych rykow pana Kapitana!! Very Happy (na ktorego pietrze mialam przyjemnosc mieszkac!! ) Razz
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 1:28

Patrysiu, przyjmujemy? nie mamy pewnosci, czy umiesz krzyczec po barbarzynskiemu. musisz nam krzyknac: PANIE WEEERBEEEL !
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 1:48

ok, krzycze: PANIEEEE WEEERBEEEELLLL!!!!!!!!! moze tak byc?? Razz
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 12:14

jestes w klubie.
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 18:35

dzieki!! Smile to teraz chyba powinnismy rozpoczać jakas terpie czy cos? musimy sie wspierac.... Razz
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 22:31

gdyby GrześPan sie wbił na forum. jaaaa. pewnie by Go moderatorem zrobili odrazu. i nie wiem. honorym członkiem. ciekawe jaki by miał avatar. Panie Grzesiu, powie nam Pan dobranoc ?
Revenir en haut Aller en bas
Throt

Throt


Masculin
Nombre de messages : 15
Age : 34
Localisation : Gorzów Wlkp. (Damned City)

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 22:42

MRRRRRRRRRRRRRRR AMAZONKI NAS SZTURMUJĄ PANGRZEŚ MUSI ZROBIĆ Z TYM PORZĄDEK. Panie Grzesiuuuuuuuuuuuuu Powie Nam Pan DOBRANOC??
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 26 Juil - 23:42

nie Amazonki, tylko jak narazie jedna amazonka!1 Razz niestety... bo byloby ciekawiej gdyby sie bardzije ludzie udzielali.... no ale moze sie jeszcze rozkreci.... Smile dobranoc jak dobranoc, ale kto mnie jutro obudzi?? buuuu..... ;( ;( ;(
Revenir en haut Aller en bas
zuzia_lublin

zuzia_lublin


Féminin
Nombre de messages : 2
Age : 33
Localisation : Lublin

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyJeu 27 Juil - 12:18

jo, macie jeszcze mnie - kolejna chetna do klubu pana grzesia Smile
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyVen 4 Aoû - 19:27

na Ciebie, to jedynie możemy ryknac. STARCZY AMAZONEK ! TO KLUB BARBARZYNCOW !!! RRRROOAAAGHH !
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptySam 5 Aoû - 21:32

hehe... no to sie ciesze ze chociaz ja sie wkupilam w łaski... Smile no zreszta jakzeby moglo byc inaczej skoro mieszkalam w ''ulubionym'' (cokolwiek miało to oznaczac.... Razz ) pokoju pana Grzesia... Smile
PANIEEEE GRZEEEEEEESIUUUUUU - jak ja za panem tęsknie...... ;( ;( ;(
Razz
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyDim 6 Aoû - 0:15

ulubiony pokoj GrzesPana ? urzekla mnie Twoja historia, podziel sie prosze z telewidzami.
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyDim 6 Aoû - 22:53

hehhe... po prostu ktoregos dnia nam powiedizal, ze ''to ze jestesmy jego ulubionym pokojem nie oznacza, ze moze nam pozwalc na wiecej niz innym...'' Sad a szkoda.... Razz
Revenir en haut Aller en bas
Puchacz

Puchacz


Masculin
Nombre de messages : 37
Age : 35
Localisation : Gorzow Wielkopolski

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 9 Aoû - 0:58

gdyby kazdy obywatel byl TAK skrupulatny jak Pan Grzesio to bylibysmy druga Japonia. juz ktos chyba kiedy cos takiego obiecywal ? :F przypomnijcie sobie zielona noc. ZADNEGO luzu. i tak trzymac ! nie wolno rozpuszczac mlodziezy, bo e:Fekty sa jakie sOM.
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 9 Aoû - 16:27

hehehe... to jednak dobrze ze pan grzes jest jedyny i niepowtarzalny... bo chybanie chcialabym zyc wsrod Japonczykow... jednka zbyt skomputeryzowani jak dla mnie.... Razz lae moze to jest jakis pomysl... gdyby tak... hmmm... PAN GRZES NA PREZYDENTA!!!!!!!
Revenir en haut Aller en bas
Ewica

avatar


Féminin
Nombre de messages : 4
Age : 35
Localisation : ~TarNóW~

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 9 Aoû - 21:05

O !! Jak¿e genialna my¶l..... Very Happy bêdê pierwsz± która siê podpisze pod tym postulatem Smile Jakby tak Pan Grze¶ zapanowa³ nad ca³ym krajem.... byliby¶my najlepsi na ¶wiecie Smile hahaha Cool i wcale nie przypominaliby¶my Japoñców !! Grze¶Pan wprowadzi³by nam tak± polityke o jakiej nikomu siê jeszcze nie ¶ni³o... prawie tak± jak na naszym piêterq Twisted Evil Cool
A tak swoj± drog±... mam nadziejê, ¿e pozwolisz Puchaczu na moje cz³onkostwo w tym najlepszym na ¶wiecie fanklubie Grze¶Pana?? :> Maj±c w pamiêci nasz± rozmowê to ... jestem BARDARZYÑC¡ !!!!!!!! MMRRRRRRRAUUUUUUUUUUUUUUGGGGGHHHHHHHH !!!!!!!!! BUUUUU !!!!!!! mo¿e byæ? ;P
no wiêc pozdrawiam i czekam na odpowied¼ Smile
Revenir en haut Aller en bas
Justyna

Justyna


Féminin
Nombre de messages : 17
Age : 35
Localisation : tarnuf =P

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 9 Aoû - 21:58

no to rewelacja!! panie grzesiu, ma pan juz dwa glosy. a ja panu moge poprowadzic kampanie wyborcza!! Razz na poczatek trzeba popracowac nad poprawa wizerunku. moze solarium?? Razz a potem sie pomysli o haslach wyborczych... np:
I. 22.00 - godzina policyjna
II. reglamentacja pościeli
III.precz ze szkołami koedukacyjnymi
no i jak?? to co?? stworzymy nowa partie?? sa jeszcze jacys chetni??
Revenir en haut Aller en bas
Agnieszka

Agnieszka


Féminin
Nombre de messages : 29
Age : 34
Localisation : Gdynia (Poland)

Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. EmptyMer 9 Aoû - 23:54

Ja sie z checia przylace do klubu:)SmileSmile
juz tesknie za jego ambitnmi tekstami:) n. jak do Sabiny cchwile mowil: "Zmadzalas?? - NIEEE!!!" etc SmileSmileSmile
pozrooofka dla was wszystkich :*:*:*:*
Revenir en haut Aller en bas
Contenu sponsorisé





Fanklub GrzesPana. Empty
MessageSujet: Re: Fanklub GrzesPana.   Fanklub GrzesPana. Empty

Revenir en haut Aller en bas
 
Fanklub GrzesPana.
Revenir en haut 
Page 1 sur 2Aller à la page : 1, 2  Suivant

Permission de ce forum:Vous ne pouvez pas répondre aux sujets dans ce forum
Côtes d'Armor / Varmie-Mazurie :: Voici donc le forum... :: To jest forum w języku polskim-
Sauter vers:  
Ne ratez plus aucun deal !
Abonnez-vous pour recevoir par notification une sélection des meilleurs deals chaque jour.
IgnorerAutoriser